Neony

Ile kosztuje neon?

ile kosztuje neon
Neony są wyjątkową formą reklamy świetlnej która przeżywa ciągły wzrost popularności. Nie są jeszcze standardowym elementem polskich szyldów firmowych dlatego spełniają swoje zadanie jeszcze lepiej wyróżniając się jasnym światłem ponad konkurencją. Ze względu na to, pytanie „Ile kosztuje neon?” pojawia się coraz częściej każdemu komu zależy na dobrym wizerunku swojej firmy. Taka reklama poprawi widoczność lokalu, wpłynie na skupienie uwagi oraz rozgłos. Szczególnie wśród osób którym twoja usługa lub produkty twojej firmy mogą w przyszłości pomóc.

Od czego zależy koszt neonu?

To ile kosztuje neon zależy przede wszystkim od projektu samego neonu. Żadne dwa neony nie są sobie równe. Każdy będzie mieć swoje własne cechy szczególne które wpłyną na końcową cenę. Może to być wyjątkowy kształt komplementujący napis albo zastosowanie specyficznej czcionki zwiększającą trudność wygięcia takiego neonu. Zdarzają się długie proste linie pod napisem, kształty wskazujące na działalność firmy czy wyjątkowe spersonalizowane pomysły których nie da się włożyć do żadnej kategorii ze względu na swoją nietypowość.

Ile kosztuje neon

Czynniki wpływające na to ile kosztuje neon:

1. Zastosowana czcionka w napisie- czcionka może być prosta, tak jak Arial lub New York Times ale jako iż neon jest reklamą stworzoną do przyciągnięcia wzroku stosuje się bardzo często nietypowe czcionki np. Havana

2. Ilość metrów bieżących neonu- oczywistym aspektem jest to, że cena neonu będzie się zwiększać wraz ze zwiększającą się jego długością, dłuższy neon = większa cena.

3. Nietypowość dodatkowych kształtów/wzorów- neon jest dosyć plastyczną formą reklamy co pozwala na dużą dowolność w tworzeniu dodatkowych wzorów komplementujących sam napis. Trudność elementów wydłuża długość produkcji każdego neonu.

Czy zakup neonu jest trudny?

Wierzę, że to ile kosztuje neon i od czego jego cena zależy stało się jaśniejsza sprawą. Dlatego teraz zostaje kwestia realizacji. W sytuacji w której w twojej głowie urodził się dopiero pomysł wtedy nasza firma odpowiada na każdą potrzebę przeradzając pomysły w rzeczywistość. Inaczej jest jeśli masz już gotowy projekt, wtedy droga do firmowego lub osobistego neonu jest dużo krótsza. Zapewniamy bezpłatną i profesjonalną wycenę każdego neonu. 

Skontaktuj się!

lub napisz na maila: epp@szczecinreklama.pl

A może dopiero zastanawiasz się nad zakupem neonu. Wtedy zapraszamy do przyjrzenia się naszej ofercie. Znajdziesz u nas wiele profesjonalnie wykonanych neonów ale też wiele więcej pomysłów na reklamę.