Wyświetlacze led

Wyświetlacze led posiadają raster wysokości 10 mm. Sterowane mogą być poprzez PC LAN/WiFi/Pendrive/3D/4G/Android,iOS.
Producent: LedTechnology

wyświetlacze led
wyświetlacze led

Wyświetlacze ledowe cechy

wyświetlacze led

Tablice led inne cechy

wyświetlacze led

Komunikaty na określone godziny i dni tygodnia

wyświetlacze led

Wyświetlacze led = automatyczna/manualna regulacja jasności!

wyświetlacze led

Wyświetlacze led oferują przede wszystkim:

1. Czytelność wyświetlanych treści.

Duża gęstość diod w połączeniu z cieniowaniem obrazu i intensywną jasnością zapewnia wysoką jakość wyświetlanych tekstów i obrazów.
Dzięki temu prezentowane treści przez tablice led są wyraźne i czytelne nawet z dużej odległości.

2. Duże możliwości

Liczne efekty, możliwością wyświetlania informacji nawet w kilku liniach czy regionach
w dowolnym języku, animowane teksty, grafiki oraz tła, dynamiczne i statyczne obramowania tablicy led dają znaczące możliwości wyświetlania informacji. Liczba wszystkich możliwych kombinacji jest bardzo duża. Dzięki temu tablica led nie jest nudna, ciągle się zmienia,
jest dynamiczna, a więc przyciąga uwagę i wzrok. Oprogramowanie pozwala wczytywać również wybrane formaty plików graficznych i wideo.

3. Modułowa budowa

Wyświetlacze ledowe są budowane w sposób modułowy, co pozwala na uzyskanie żądanego formatu. Istnieje możliwość rozbudowy urządzenia lub podzielenia dużego ekranu
na kilka mniejszych, w celu łatwego transportu i montażu. Tablice led posiadają moduły montowane od przodu, dzięki czemu wszystkie czynności serwisowe mogą być wykonywane od frontu i w przypadku usterki nie ma konieczności zdejmowania całej tablicy.

4. Atrakcyjne funkcje

wyświetlacze led

Wyświetlacze ledowe oprócz informacji tekstowych i graficznych można wyświetlać również temperaturę, datę i godzinę. Takie dane są atrakcyjne ponieważ mocno przyciągają uwagę,
a osoby zainteresowane tymi  parametrami w oczekiwaniu na żądaną informacją czytają również reklamę. Tablice led posiadają funkcję automatycznego włączania i wyłączania o zadanych godzinach dzięki czemu jeszcze bardziej można zoptymalizować koszty i tak niskiej eksploatacji urządzenia związane z poborem energii elektrycznej. Kolejnymi atutami wyświetlaczy jest możliwość ustawienia określonej jasności świecenia w zadanych godzinach, lub opcja automatycznej regulacji jasności na podstawie pomiarów z czujnika. Bez wątpienia duże możliwości daje również opcja wyświetlania wybranych informacji w zadanych godzinach. Otwiera to przed użytkownikami naszych urządzeń perspektywę tworzenia dniowych lub godzinowych akcji informacyjnych czy promocyjnych. Można również wyświetlać przez tablice led inne informacje w godzinach pracy firmy, a inne poza godzinami funkcjonowania zakładu. Przy pracy z projektowaniem reklamy pomocne są również funkcje regulacji prędkości efektów, regulacji czasu zatrzymania i odpowiedniego położenia tekstów.

5. Jakość urządzeń

wyświetlacze led

Oferowane urządzenia są wysokiej jakości. Zbudowane są z lekkich i trwałych materiałów zapewniających optymalną wytrzymałość i odpowiednią odporność na warunki atmosferyczne. Diody zabezpieczone są plastikowymi maskownicami z daszkami ochronnymi na każdej diodzie, które zapewniają ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi
i poprawiają kontrast wyświetlanego obrazu. Wszystkie tablice posiadają certyfikat CE.

6. Kilka sposobów sterowania

wyświetlacze led

LAN – Standardowo tablice posiadają przewód sieciowy zakończony wtyczką RJ45. Za jego pomocą możemy połączyć urządzenie bezpośrednio z komputerem lub włączyć je do sieci LAN, a następnie wysłać projekt reklamy. W przypadku podłączenia urządzenia do sieci możliwe jest programowanie tablicy  z dowolnego komputera w danej sieci.

WiFi – Programowanie bezprzewodowe. Tablica generuje własną sieć WiFi, z którą należy się połączyć, aby móc wgrywać dane na wyświetlacz. Standardowo sieć zabezpieczona jest hasłem. Możliwe jest również skonfigurowanie WiFi tak, żeby wyświetlacz łączyć się automatycznie z inną siecią w jego zasięgu np. z istniejącą siecią w firmie, co umożliwi zarządzanie ekranem z dowolnego komputera w lokalnej sieci. Poprzez sieć WiFi jest również możliwość programowania i zarządzania wyświetlaczem poprzez dedykowaną aplikację obsługiwaną przez Android oraz iOS Nowość!

Pendrive – Kolejną możliwością programowania tablicy jest przenoszenie danych
na pendrive.  Projekt reklamy przygotowuje się w programie na komputerze. Następnie eksportuje się go do pliku na pamięć przenośną – pendrive. Pamięć przenośną z plikiem zawierającym projekt reklamy podłącza się następnie do gniazda USB na przewodzie wychodzącym z wyświetlacza. W przypadku tej opcji przewód USB ma długość do 5 metrów. Po wpięciu nośnika z danymi do gniazda USB sterownik tablice led pobiera dane
z pendrive i zapisuje je w pamięci wewnętrznej tablicy. W trakcje wczytywania danych
na tablicy diodowej wyświetlają się odpowiednie komunikaty. Po zakończeniu kopiowania projektu można odpiąć pendrive od gniazda USB i zamknąć złącze.

Pilot IR – Proste kontrolowanie pracy wyświetlacza można zrealizować za pomocą pilota podczerwieni. W przeciwieństwie do poprzednich metod sterowania pilot ma ograniczoną funkcjonalność i niewielki zasięg. Przy jego wykorzystaniu można włączać i wyłączać tablicę, regulować jasność oraz przełączać się do określonych projektów w spocie.

wyświetlacze led

Urządzenia są projektowe i produkowane w Polsce. Wybierając polską markę wspieramy naszą myśl techniczną i miejsca pracy w Polsce.  Nasze tablice led są cenione w całej europie i na świecie m.in. ze względu na ich jakość, funkcjonalność i możliwości. Łatwy dostęp do części serwisowych, szybki serwis, możliwość uzyskania wsparcia nawet po okresie gwarancji to niewątpliwe atuty, które niesie za sobą wybór polskiego urządzenia. Gwarancja – door to door.

Cennik wyświetlaczy led

wyświetlacze led
wyświetlacze led

Dostawa na terenie Polski jest wliczona w cenę urządzeń

Informacje oraz ceny zawarte w niniejszym katalogu mają jedynie charakter poglądowy
 i nie stanowią podstaw by je traktować jako ofertę handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Opcje dodatkowe

wyświetlacze led
wyświetlacze led

Wyświetlacze ledowe to prosta obsługa i programowanie!

Tablice led obługuje się programem który jest prostym narzędziem przeznaczonym do współpracy z wyświetlaczami. Jego podstawowymi funkcjami są tworzenie i edycja spotów reklamowych oraz komunikacja z wyświetlaczami.

 

Główne funkcje programu PC:

– tworzenie i edycja spotu podzielonego na programy, co ułatwia wprowadzanie zmian i zarządzenie projektem,

– możliwość dzielenia tablicy na regiony i wyświetlanie w nich informacji z indywidualnymi ustawieniami
takimi jak efekt, prędkość, czas zatrzymania czy obramowanie,

– możliwość uzależnienia wyświetlanych treści od dnia tygodnia i godziny,

– łatwe tworzenie animacji z tekstem i/lub grafiką,

– możliwość tworzenia animacji przy użyciu kilkudziesięciu przygotowanych i konfigurowalnych efektów ustawianych na wejście i zejście danego regionu wyświetlacza,

– podgląd tworzonej animacji,

– dodawanie informacji specjalnych do spotu pokazujących aktualne parametry: czas, datę i temperaturę
(możliwość konfiguracji położenia wyświetlanych parametrów, wielkości i rodzaju czcionek),

– różne typy kompozycji: automatyczna (cykliczne przełączanie), manualna (przełączanie pilotem)
 i tygodniowa (przełączanie uzależnione od ustawionego dnia tygodnia i godziny).

Jest możliwość programowania wyświetlacza z darmowej aplikacji na Android oraz iOS wyświetlaczy – nie jest nawet wymagany sterownik „FC”. Aplikacja umożliwia tworzenie spotów ze zdjęć oraz filmów znajdujących się telefonie – zrób zdjęcie lub film, a po chwili wyświetlisz go na telebimie.

Możliwości aplikacji niewiele ustępują dedykowanemu programowi na komputer PC.

 

Aplikacja posiada nawet kilka funkcji których niema program na PC:

– funkcja pilota umożliwiająca przełączanie spotów, włączanie i wyłączanie wyświetlacza, ustawianie jasności manualnie, automatycznie lub dobowo.

– funkcja „Shake” – zrób zdjęcie lub film
i potrząśnij telefonem aby wysłać na wyświetlacz.