Pylony

Pylony reklamowe- wszystko co musisz wiedzieć

pylony reklamowe

Czym jest pylon reklamowy?

Pylony reklamowe, są jak osoba którą znamy z widzenia ale nigdy nie pamiętamy imienia. Praktycznie każdy mija ją codziennie jadą do pracy czy szkoły, idąc do sklepu czy lekarza. Sama nazwa nie jest dokładnie kojarzona ze wszystkim co oferuję ta forma reklamy zewnętrznej. Pylony są to po prostu pionowe nośniki reklamy. Najczęściej kojarzone z centrami handlowymi, biurami i stacjami paliw. Przyciągają wzrok prowadzących pojazdy, informują o cenach paliw, wskazują drogę do firmy, pokazują na którym piętrzę znajduje się firma czy po prostu zachęcają do skorzystania z usług oferowanych przez właściciela pylonu. Jak widać pylon może pełnić role reklamową jak i informacyjną co daje szerokie możliwości tej formie reklamy.

Cechy pylonów reklamowych

Pylony reklamowe tworzone są z myślą o bardzo szerokim zastosowaniu. Ze względu na to ich budowa może się bardzo różnić z projektu na projekt. Do kategorii pylonów reklamowych należą ogromne konstrukcje przed centrami handlowymi, kilkunasto metrowe przed stacjami benzynowymi, kilku metrowe przed hotelami, mniejsze przed hotelami czy nieduże przenośne często wykorzystywane jako zewnętrzna galeria sztuki.

Pylony reklamowe mogą mieć różne grubości, wysokości, kolory, sposoby zamontowania, atrybuty w postaci możliwych różnych poziomych konstrukcji czy wyświetlaczy LED, podświetlenie napisów  lub jego brak.

Warto czy nie warto?

Jako właściciel biznesu na pewno rozpatrujesz ten temat z każdej możliwej strony. Może decyzja by zakupić pylon jest już postanowiona w twojej głowie od samego początku istnienia lokalu w którym mieści się firma, a może już od wielu miesięcy zastanawiasz się nad tym czy zdecydowanie się na pylon przyniesie owoce których oczekujesz. Tak jak każda forma reklamy jest to inwestycja. Zainwestowanie w pylon reklamowy pozwoli:

-w odpowiedni sposób zaznaczyć obecność twojej firmy na rynku w konkretnej przestrzeni

-łatwiej odnaleźć drogę twoim klientom do ciebie

-na przestawienie twojej firmy w profesjonalny, rzetelny i wychodzący do klienta sposób

Osoby które nie są zwolennikami pylonów mówią, że niszczą one przestrzennie miejskie oraz zapełniają miejsce przy drogach nie pasując w żaden sposób do otaczającego go krajobrazu.

O czym trzeba pamiętać decydując się na pylon reklamowy

Decydując się na tą formę reklamy warto pamiętać by dobrze przedyskutować wszystkie szczegóły z producentem reklamy z którego pylonów będziesz korzystać. Zainteresuj się tym jak będzie montowany pylon, z czego będzie zrobiony, czy podana cena zawiera w sobie montaż. Pylony reklamowe ze względu na swoją specyfikę wymagają trochę więcej pomyślunku niż np. litery przestrzenne zamontowane w środku lokalu. Wynika ona z tego, że montowana jest poza terenem samego lokalu gdzie mogą być różne warunki.  Trzeba zważać na takie rzeczy jak: oddalenie od drogi krajowej lub obiektów zabytkowych, projekt jeśli wymaga on np. zalania podstawy pylonu betonem(w takim przypadku czasem trzeba będzie złożyć wniosek o pozwolenie na budowę), stawianie reklamy na terenie należącym do miasta(trzeba uzyskać pozwolenie) .

Na szczęście praktycznie wszystkie pylony średniej wielkości można bez problemu stawiać na własnych posesjach i nie należy się niczym przejmować tylko składać projekt do firmy produkcyjnej

Jesteśmy producentem reklam z ponad 10 letnim doświadczeniem. Dlatego znajdziecie Państwo w naszej ofercie tylko i wyłącznie profesjonalnie wykonane pylony reklamowe. Wykorzystujemy produkty najwyższej jakości z których nasz doświadczony zespół tworzy pylony dostosowane do każdego otoczenia. Przykładamy całą naszą uwagę do prezentacji i wizerunku twojej firmy dlatego nasze pylony nigdy nie  będą oszpeceniem krajobrazu w którym się znajduje. Zawsze dopełnią go tak, że wyróżnią twoją firmę ponad otaczające go środowisko.

Wyślij do nas swój pomysł, a zadbamy o każdy aspekt jego realizacji.

Mail: epp@szczecinreklama.pl
Telefon: 514748914